Böcek Arama Servisi - Teknik Böcek Arama Hizmeti

AG34 – T-2012 Dünyanın En Küçük GPS Takip Cihazı

AG34 – T-2012 Dünyanın En Küçük GPS Takip Cihazı

Ürün Satışı ve Detaylı Bilgi : www.arge34.com

AG34 yüksek teknolojili kişisel güvenlik ürünleri alanında Türkiye güvenlik sektörüne tanıştırdığı sayısız ürüne bir yenisini daha ekledi. Yakın zamana kadar yalnızca dünya istihbarat birimlerinin özel laboratuvarlarında üretilerek kullanılabilen bir ürünü daha piyasaya sunmaktayız.

Dünyanın en küçük teknoloji harikası mini takip cihazı T-2012 ilk defa ve yalnızda AG34′te satışa sunulmuştur. 2011 Ocak ayından itibaren bayilerimiz üzerinden son kullanıcı ile buluşacak olan .ok özel bir üründür.


T-2012 Profesyonel mini offline Gps takip cihazıdır. Kişi, araba, motorsiklet takibi için kolaylıkla uygulanarak kullanılabilmektedir. Küçük boyutları sayesinde her araca, çantaya, kişiüzerine kolaylıkla uygulanabilecek bir üründür. Yerleştirildiği araç veya kişi üzerinde 60 saat süreyle nerelere gittiğini otomatik olarak kaydedebilen ve raporlayabilen harika bir mini gizli takip cihazıdır. Raporlamayı cihazın bilgisayarınıza bağlanması ile detaylı olarak öğrenebilmenizi sağlar.
AG34 mini takip cihazı ürünlerinden T-2012, süper pratik oluşu sayesinde araç, kişi, çocuk, paket gibi takip etmek istediğiniz her şeyde kullanabileceğiniz bir mini uydu takip cihazıdır. Teknolojinin el verdiği nispette maksimum seviyede küçültülmüş boyutları ile gizli takip gereken durumlarda kullanabileceğiniz bir uydu  konum bilgisi kaydedici cihazdır

Cihaz yerleştirdiğiniz araç veya kişi üzerindeyken uydu konum bilgilerini dahili hafızasına kaydederek arşivler.Çalıştırıldığı andan itibaren hangi saatte nerede olduğuna dair sürekli bilgi kaydı yapan bir sistemdir.Yapılmış olan kayıtları görüntülemek de son derece basittir. Cihaz koyulduğu veya gizlendiği yerden alınarak bilgisayarınıza yüklenecek bir program aracılığı ile tüm hareketliliği ve aktiviteyi harita üzerinde zaman, süre ve hız bilgileri eşliğinde incelemenize imkan vermektedir.

Ürün Amerika menşeili olup, Amerika’da en çok satan takip cihazları serisindendir. Amerika’da yaygın olan dedektif ve özel güvenlik birimleri tarafından da tercih edilerek kullanılmak olan çok başarılı ve profesyonel bir takip cihazıdır.

T-2012 GSM modül içermediğinden dolayı GSM Jammer gibi engelleyici cihaz ile engellenemez. Aynı zamanda böcek dedektörleri tarafından da tespit edilemeyen bir mini takip cihazıdır. Bu avantajları sayesinde diğer araç takip cihazlarına oranla gizli kullanım başarısı daha yüksek bir sisteme sahiptir.

Teknik Özellikler :
Dahili Hafıza : 16 MB
PC Bağlantı : USB 2.0
Enerji : 170 mAh Dahili Li-ion Şarj edilebilir batarya
Frekans : 1575,42 Mhz
Alış Hassasiyeti : -158dB
Uydu Kanal Sayısı : 51
Takip Edilebilen Uydu Sayısı : 12
Hızlı Açılış Süresi : 1 Saniye max.
Normal Açılış Süresi : 33 Saniye max.
Kapalı Konumdayken Açılış Süresi : 36 Saniye max.
Yanılma Payı : ~2,5 metre
Çalışma Sıcaklığı : -10­° / +60°
Tespit Edilebilen Max. Hız : 300 km/s
Batarya dayanımı : 60Saat / 3 Dakikada bir kanumlama
Boyutları : 46.9mm(L) x 18.1mm(W) x 14.9mm(H)
Ağırlık : 12.4 gr.

Yoruma Kapalı.